Groepsaanbod ELP
Je stress de baas - veerkrachttraining om stress en burn-out te voorkomen:
Het lijkt erop dat stress en burn-out onoverkomelijk zijn en dat het ingebakken zit in ons leven en in onze job. Niets is minder waar: we hebben steeds de keuze hoe we hiermee omgaan. Want als je stress op een andere manier kan benaderen, verandert ook de impact ervan op jezelf; jouw gedrag, gedachten en gevoelens. Door positief om te gaan met stress voel je je terug relaxed en blijf je in balans, ook op drukke (werk)dagen.
Het bewust inzetten van jouw energie kan veel veranderen. Het is een kwestie van jouw activiteiten zo te plannen dat ze matchen met je eigen energiepeil. Door je activiteiten te laten meebewegen met je eigen energieniveau, verlopen je taken moeiteloos en houd je op het einde van de dag energie over.
Je krijgt praktische tips en tools aangereikt die je kan integreren in jouw dagelijks (werk)leven. Samen ontdekken we een aantal evidence-based technieken zoals ademhalingstechnieken, mindfulness
en meditatie. We gaan ook dieper in op voeding, sport (beweging), creatieve technieken/muziek en je slaap. In deze workshop krijg je ook heel wat praktische tips in op komen voor jezelf met
respect voor de ander.
Praktisch:
- Intakegesprek (individueel)
- 5 groepssessies van 2u te Hasselt
(vrijdagen van 10u tot 12u: 15/9/23; 6/10/23; 27/10/23; 17/11/23; 8/12/23)
- Afrondingsgesprek (individueel)
Of
- Intakegesprek (individueel)
- 5 groepssessies van 2u te Leopoldsburg
(Donderdagen van 10u tot 12u: 28/9/23; 12/10/23; 9/11/23; 23/11/23; 14/12/23)
- Afrondingsgesprek (individueel)
Tarief:
- Intakegesprek gratis
- Groepssessies 2.5 euro per sessie
- Afrondingsgesprek 11 euro (of 4 euro bij verhoogde tegemoetkoming)
Concrete informatie beschikbaar bij Ivy Nulens.
Geïnteresseerden mogen zich inschrijven via dit contactformulier: